ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Zlot Audi

25.08.2013

Ta niedziela była wyjątkowa, bardziej uroczysta niż zwykle. Na Placu Potockich przed Pałacem odbywał się bowiem Zlot Audi i motocykli Harley- Davidson dla Patryka Jędruchniewicza. Inicjatorem akcji pomocy dla niewidomego chłopca z Bedlna był Maciej Starowicz z Krakowa.

Ósmy Kolor Tęczy jako Stowarzyszenie dla Osób Niepełnosprawnych nie mogło stać z boku. Postanowiliśmy symbolicznie i organizacyjnie włączyć się, po prostu być razem z Patrykiem i jego rodziną. Ze względu na rozmach imprezy wiadomo było, że przyda się każda para rąk do pomocy.

Dla tłumu odwiedzających i licytujących różne gadżety ze stajni Audi oraz innych lokalnych firm osoby ze stowarzyszenia ustawiły specjalne stoisko z termosem- kawą i herbatą na życzenie. Dziewczyny ( głównie Sylwia Marczuk, Agnieszka Adaszek i Marcjanna Dąbkowska ) miały mnóstwo pracy, po kawę i herbatę za symboliczną złotówkę dla Patryka ustawiały się kolejki.

Nie mieliśmy pieniędzy, aby kupować rzeczy, ale znalazło się kilka przedmiotów, które mogliśmy, jako osoby indywidualne przeznaczyć na licytacje. Dwa obrusy, trzy tomiki poetyckie, płyta z muzyką poważną- tyle mogliśmy zaoferować. Solidarnie być z Patrykiem i jego rodziną. Dołożyć małą cegiełkę z wiarą, że małe rzeczy skumulowane razem stworzą coś wielkiego.

Dzieci ze stowarzyszenia znów miały okazję się spotkać, wyjść z domu i zachwycić się ogromną ilością aut i motocykli. Frajdą dla nich były nie tylko pojazdy, ale również smakołyki- zimne napoje, lody, pizza i kiełbaska z grilla;)

Myślę, że cały zlot robił wrażenie nie tylko na miłośnikach motoryzacji. Okazało się, że zabiegani na co dzień ludzie potrafią znaleźć czas i spotkać się w szczytnym celu, uśmiechnąć się do siebie, porozmawiać. Spotkanie było również okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Zwieńczeniem udziału Ósmego Koloru Tęczy była wspólna pizza w CO CO DE późnym wieczorem. Razem z Patrykiem, którego serdecznie pozdrawiamy. Życzymy spełnienia marzeń i zapraszamy na piątkowe spotkania do stowarzyszenia.

Marta Świć


Kategoria: AKTUALNOŚCI, WYDARZENIA


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Piotr Niewęgłowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test