ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Zapraszamy Was w czwartek!

Przedwakacyjne spotkanie z policjantami (ok. godz. 10.00) oraz alpakoterapia o godz. 16.00 – najbliższy czwartek na Parkowej 2 zapowiada się bardzo aktywnie. Już dziś zapraszamy!

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”
Pogoda od kilku dni sprzyja wypoczynkowi, także nad wodą, dlatego od początku czerwca policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim w ramach działań profilaktycznych prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży związane z bezpieczeństwem nad wodą i nie tylko.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji radzyńskiej jednostki przeprowadzili już kilka spotkań podczas których ważnym elementem było omówienie bezpieczeństwa związanego z wypoczynkiem nad wodą w ramach kampanii „ Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

   W trakcie spotkań policjanci przypominą najmłodszym w jaki sposób należy wezwać pomoc, przekażą praktyczne wskazówki, które mogą posłużyć do zminimalizowania skutków niebezpieczeństw na jakie młodzi ludzie są narażeni podczas spędzania wolnego czasu.

   Podczas zajęć funkcjonariusze przypominają między innymi, by wybierać kąpieliska strzeżone, stosować się do regulaminu, obowiązujących oznaczeń czy też poleceń ratownika! Ponadto omawiali zagrożenia związane z zażywaniem środków odurzających, narkotyków, dopalaczy czy innych używek psychoaktywnych. Ponadto podczas spotkań przekazywali informacje nawiązujące do bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych podczas pomocy dzieci i młodzieży przy pracach gospodarskich i rolnych.

Popołudniu, o 16.00 na Parkowej 2 pojawią się znane i lubiane alpaki pani Wioli. Zapraszamy!


Kategoria: AKTUALNOŚCI Tagi: ,


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Jakub Hapka

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Anna Szczerba

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test