ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Zabawa choinkowo – sylwestrowa Ósmego Koloru Tęczy

28 grudnia 2013r. w Sali Konferencyjnej Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim odbyła się pierwsza zabawa choinkowo-sylwestrowa dla podopiecznych Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ”Ósmy Kolor Tęczy” i ich rodzin.

Wszystkich przybyłych przywitał Zarząd Stowarzyszenia „Ósmy Kolor Tęczy”. Na naszym spotkaniu gościły dzieci rodzice i nauczyciele z zaprzyjaźnionej z nami Szkoły Podstawowej z Ostrówek. Uczniowie z tej szkoły zaprezentowali jasełka pt. „Była noc……”. W atmosferze świątecznego nastroju, przedstawili wydarzenia bożonarodzeniowe. Piękny śpiew kolęd i pastorałek oraz przepiękne stroje, wzbudziło u oglądających podziw i wzruszenie. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Po jasełkach rozpoczęła się zabawa taneczna, którą prowadzili nasi przyjaciele Jarek Stefaniak z Aldoną Sadowską. Wszyscy zaczęli się bawić, a piosenka „Pociąg „ zintegrowała zgromadzonych, zarówno dorosłych jak i dzieci.

Kulminacyjnym punktem spotkania było przybycie Świętego Mikołaja, który wszystkie dzieci obdarował paczkami. Dzieci były bardzo zadowolone. Zapewniały Mikołaja, że były grzeczne i zasługują na prezenty. Dla upamiętnienia tej chwili zostało wykonane grupowe zdjęcie z Mikołajem.

Dla wszystkich uczestników zabawy przygotowano kanapki, gorący bigos, słodki poczęstunek oraz napoje.

Wspaniała atmosfera zabawy trwała dalej, wszyscy dobrze się bawili. Było to kolejne wspaniałe spotkanie, które dało dużo radości dzieciom i rodzicom.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i około godziny 18.00 musieliśmy się pożegnać mając nadzieję, że za rok znów się spotkamy

Zorganizowanie Zabawy Choinkowej nie byłoby możliwe bez pomocy wielu życzliwych osób.

Dziękujemy sponsorom : Urzędowi Gminy Radzyń Podlaski, Urzędowi Gminy Wohyń , Dyrektorowi pływlni ”AQUA-MIŚ”,Spółdzielczej Mleczarni „Spomlek”Radzyń Podlaski.„Simena”Spóldzielnia-Zakład Pracy Chronionej Radzyń Podlaski ,Proboszczowi Parafii Św. Trójcy w Radzyniu Podlaskim Andrzejowi Kieliszkowi, Sieci Sklepów „Topaz”, Kajetanowi Gawryszukowi ,Markowi Burzyńskiemu „Sewet”Radzyń Podlaski, Kopińskiemu Tadeuszowi ”Tedex” Radzyń Podlaski, Lokalnej Grupie Działania „Zapiecek” Radzyń Podlaski, Szkole Podstawowej w Czemiernikach, Krzysztofowi Grochowskiemu „Kris-Auto”Radzyń Podlaski, którzy przyczynili się do przygotowania paczek i poczęstunku dla uczestników Zabawy Choinkowej. Dziękujemy Jackowi Musiatowiczowi i jego pomocnikowi. Dziękujemy wspaniałym wolontariuszkom Monice Kaliszuk, Marcie Lipskiej oraz Ewelinie Antończuk, które zajmowały się przygotowaniem poczęstunku oraz pomagały przy organizowaniu naszej imprezy

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierają, dziękujemy i życzymy pomyślności w Nowym 2014 Roku „ Marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć„. BĄDŹCIE Z NAMI I W TYM ROKU !!!

Radzyńskie Stowarzyszenie

Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

”Ósmy Kolor Tęczy”.


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Piotr Niewęgłowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test