ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Wspominamy VII Paraolimpiadę

6 października 2019 w hali ZSP odbyła się 7. edycja Radzyńskiej Paraolimpiady. Uczestnicy, zaliczając szereg konkurencji zbierali pieczątki w specjalnym Paszporcie Mistrza Paraolimpiady. Mistrzem był każdy z biorących udział w naszej imprezie. Każdy, kto dał coś z siebie, poświęcił czas jako wolontariusz, opiekun grupy, rodzic, nauczyciel, kibic. Wreszcie każdy uczestnik – który codziennie przełamuje swoje ograniczenia.

Olimpiadę prowadzili: Marta Belniak oraz Zbigniew Smółko

Oprócz olimpijskich zmagań zgromadzeni mogli podziwiać bogatą część artystyczną: zespół „Ulaniacy”, „Filipinki” z Domaszewnicy, różne grupy wiekowe tancerzy z Radzyńskiej Szkoły Tańca Grzegorza Demuchy i Pawła Jabłońskiego.

W Paraolimpiadzie udział wzięli zespoły z następujących placówek: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Firleju, Zespół Szkół Ponadpodstawowych z Radzynia, Zespół Szkół w Wohyniu, Zespół Szkół w Ulanie, Zespół Szkół w Białce, Szkoła Podstawowa w Lisiowólce, SP w Domaszewnicy, SP Nr 1 w Radzyniu, SP Nr 2, I LO, Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy w Radzyniu, Środowiskowy Dom Pomocy w Anielinie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kocku i Kolembrodach oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Firleju.

 


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Jakub Hapka

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Maciej Ostrowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test