ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Wieczorne spotkania z ludźmi z pasją

W drugiej połowie września wieczorkiem poetyckim Marty Świć „Ósmy Kolor Tęczy” zainauguruje nowy cykl spotkań z ciekawymi ludźmi. Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych pragnie przybliżyć ludzi i ich różnoraką twórczość szerszemu gronu odbiorców.

Naszym pierwszym gościem będzie Marta Świć z Suchowoli. Urodziła się w Białej Podlaskiej; mieszka w Suchowoli/k Radzynia Podlaskiego. Mimo pracy zawodowej i wielu codziennych zmagań to pisanie jest jak tlen. 

„Lubię swoją niemodną poezję i cieszę się, że znajdują się tacy, którzy też lubią.”

 Jak mówi sama: „jest uzależniona od pisania, ludzi i komputera”. Wielokrotnie była wyróżniona w konkursach literackich. Stara się godzić pracę zawodową analityka internetowego z rehabilitacją i pasją pisania. Jej wiersze nie są ucieczką od życia, one są jego częścią

Zadebiutowała tomikiem poetyckim: „Niemotylica będzie latać” (2011). Dwukrotnie wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Promień Nadziei”. Jest także autorką tomiku „Odbite w lustrze” i „Szept Niemotylicy”.

Jest osobą aktywną, świadczą o tym liczne spotkania autorskie, udział w akcji dla najmłodszych „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

To robocza nazwa spotkań w godzinach wieczornych. O terminie pierwszego wieczorku poetyckim Marty Świć poinformujemy niebawem


Kategoria: WYDARZENIA Tagi:


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Jakub Hapka

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Marek Młynarczyk

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test