ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

„W ósmy kolor tęczy wpisz me życie…

…ósmy kolor tęczy w tobie jest” tak brzmią słowa pięknej piosenki, która została hymnem
stowarzyszenia, napisana specjalnie dla nas przez Jacka Musiatowicza – dobrego ducha naszego wczorajszego koncertu i nowego przyjaciela dzieciaków.

Jacku, dziękujemy Ci i wszystkim wspaniałym artystom, za tak niesamowite doznania. Najmłodszemu wykonawcy Karolowi Korólczykowi za odwagę. Michałowi Musiatowiczowi, basistce -Milenie Kapczuk i Wioli żonie Jacka, nie tylko za wspaniały występ, ale za wyrażenie uczuć, jakie żywicie do siebie.Akordeonistom- Jakubowi Stefaniakowi i Szymonowi Lipińskiemu, którzy z wirtuozerią, ale i widoczną radością wykonali tylko 3 utwory (szkoda, że tak krótko) . Wielkie, dzięki Kasi Wachnik – kolejnemu pokoleniu artystów z Radzynia. Wspaniałym artystom z Lubartowa: pani Bogusi Jublewskiej za zaangażowanie i z całego serca , wykonanie pięknego utworu, Martynie Massalskiej, Dominice Małyskiej, Oli Piątek- gitara basowa, Piotrowi Firlej – instrumenty klawiszowe . Kierownikowi artystycznemu Zbigniewowi Skrzypkowi, który pomimo kontuzjowanej ręki, dzielnie akompaniował wraz z zespołem swoim piosenkarkom. Dziękuję, to za mało Jarkowi Stefaniakowi, który wraz z solistką Aldoną, „rozbujał” całą salę. Wielkie ukłony w stronę Piotra Bogutyna i jego przyjaciół: Natalii Wilk i Maksa Wosk za dostarczenie, tak cudownych przeżyć ( Pani Natalio, dzięki pani ” sing-sing” Maryli Rodowicz- dostało drugie życie). Na koniec ogromne podziękowania , jak nasze tęczowe serce Jakubowi Sozoniukowi i Mariuszowi Szczygłowi za profesjonalizm i niesamowitą wytrzymałość. Oni to wszystko trzymali w ryzach.

Nad przygotowaniem i przebiegiem tego wydarzenia z dużym zaangażowaniem pracowało wiele osób, należących do stowarzyszenia oraz wolontariusze pod opiekuńczym okiem, pani Bożeny Płatek dyrektor Gimnazjum Nr1 w Radzyniu Podl. Ogrom pracy włożył zespół pedagogów z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej, który pod kierownictwem pani dyrektor – Małgorzaty Popek, zorganizował kącik zabaw i opiekował się najmłodszymi uczestnikami spotkania.

Wielkie podziękowania składamy gospodarzowi obiektu -dyrektorowi Zbigniewowi Wojtasiowi oraz pracownikom Radzyńskiego Ośrodka Kultury, którzy pomagali w organizacji koncertu. Mamy wśród nas, nowych przyjaciół, ludzi mocno stąpających po ziemi i niezwykle sympatycznych, jak Stefano z pizzerii Co Co De, który pyszną włoską pizzą i innymi super smakołykami karmił zgłodniałych.

Ilość osób, który przybyła bardzo mile nas zaskoczyła. Dziękujemy wszystkim za przybycie, za hojność i wytrwałość.

Już niedługo zamieścimy nagranie koncertu.


Kategoria: AKTUALNOŚCI, WYDARZENIA


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
AK

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Izabela Wiater

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test