ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Uwaga! Nie daj się oszukać!

Oszuści nie mają żadnych skrupułów i nie zawahają się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Pisaliśmy niedawno o fałszywej zbiórce na radzyński szpital, a tym razem podszywają się pod Ósmy Kolor Tęczy!

Dosłownie przed chwilą dotarły do nas głosy, że do mieszkańców naszego miasta docierają ludzie, którzy zbierają pieniądze na rzecz tego radzyńskiego stowarzyszenia. Jednak, jak informuje nas Sylwia Marczuk – prezes Ósmego Koloru Tęczy – Stowarzyszenie nie prowadzi żadnej zbiórki za pomocą żadnej zewnętrznej instytucji. Jeśli zbierane są jakiekolwiek środki, to angażują się w to jedynie członkowie Stowarzyszenia w oficjalnie ogłoszonych akcjach.

Oszuści proponują wpłatę na konto w banku, które nie jest jednak kontem stowarzyszenia. – Posiadamy konto tylko w radzyńskim Banku Spółdzielczym i nie korzystamy z żadnego innego – mówi Sylwia Marczuk i – Jeżeli ktoś chciałby wspomóc nas wpłacając na nasze konto pieniądze, to może łatwo odnaleźć  je w internecie, wchodząc na naszą stronę internetową – dodaje.

 

Krótka rada od nas.

– Jeśli chcesz pomóc, rób to bez pośredników.

– Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na konto, sprawdź jego numer w internecie – każda szanująca się instytucja ma dzisiaj swoją stronę internetową.

– Jeśli ktoś mówi Ci przez telefon o jakiejś zbiórce, poszukaj informacji o niej – o wszystkich takich akcjach na pewno przeczytasz w radzyńskich mediach.

– Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, dzwoń do prezesów, szefów, dyrektorów stowarzyszeń, fundacji, szkół, szpitali, itp. Pytaj znajomych czy słyszeli cokolwiek o prowadzonej zbiórce. Im więcej informacji zdobędziesz, tym mniej pieniędzy stracisz i pomożesz większej liczbie osób.

 

Tekst udostepniomy przez http://iledzisiaj.pl


Kategoria: WYDARZENIA


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Daniel Bieniek

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Anna Szczerba

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test