ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Stwórzmy zimowy ogród!

W imieniu wszystkich podopiecznych Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” i swoim własnym, zwracam się do naszych sympatyków, instytucji oraz ludzi dobrej woli o przekazanie na rzecz naszego stowarzyszenia lampek choinkowych.

Kolor nie gra roli, mogą być wszystkie kolory świata. Mamy wielkie pragnienie i wielkie marzenie ubrać nasz śliczny dom i ogród na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Marzymy aby przez kilka dni było u nas wyjątkowo!!!!!!!

Uroczystego zapalenia lampek dokonaliby nasi podopieczni w Państwa obecności w ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem. Iluminacja świetlna zapalana byłaby codziennie przez dwie godziny od 16.00 do 18.00 do 6 stycznia.

Obiecujemy , że listę Darczyńców opublikujemy na naszej stronie ze specjalnym podziękowaniem. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę i chciałby pomóc spełniać marzenia –  lampki można przynosić do naszego Stowarzyszenia na ulicy Parkowej 2 codziennie w godzinach od 8.00 do 14.00. Z góry dziękujemy i obiecujemy, ze stworzymy wyjątkowy ogród zimowy, który będzie cieszył nas wszystkich.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym ofiarodawcom lampek choinkowych. Przed świętami opublikujemy listę wszystkich ofiarodawców . Koncepcja ogrodu, zaprojektowana przez naszych podopiecznych, jest niesamowita.

Nie możemy się doczekać uroczystego zapalenia lampek 22 grudnia o godz. 16.00. Wszystkich mieszkańców Radzynia serdecznie zapraszamy na to wydarzenie

Z serca pozdrawiam Sylwia Marczuk


Kategoria: AKTUALNOŚCI


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Jakub Hapka

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Weronika Kacprzak

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test