ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Sprawny inaczej – Mój przyjaciel

Za nami kolejne spotkanie Sprawny inaczej – Mój przyjaciel. Dwie godziny minęły nam bardzo szybko. Kartki z okazji zbliżającego się Dnia Matki były tematem tego spotkania. Pani Lidia Wierzchowska zaangażowała grupę młodzieży, a także naszych podopiecznych do wspólnej pracy przy robieniu kartek dla mam. Po wykonaniu wspaniałych prac przez uczestników przyszedł czas na śpiewanie, przy dźwiękach gitary. Po intensywnych zajęciach dla wszystkich został przygotowany mały poczęstunek, potem sprzątanie, a na koniec odpoczynek.

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w kolejnych zajęciach zapraszamy oczywiście za dwa tygodnie w sobotę o godzinie 15.00 w siedzibie stowarzyszenia.

W imieniu Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Gimnazjum w Ulanie – Majoracie, Pani Lidii Wierzchowskiej opiekunowi wspaniałej młodzieży, a przede wszystkim wolontariuszom z Gimnazjum w Ulanie – Majoracie uczestniczącym w zajęciach za: zaangażowanie, poświęcenie wolnego czasu, dzielenie się swoimi talentami, a także pozytywną energią. To dzięki tej ofiarności osobom korzystającym z Waszej pomocy żyje się łatwiej i piękniej.


Kategoria: WYDARZENIA

Daniel Bieniek

Nasi podopieczni

Oliwia Zajglic

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test