ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Relacja ze spotkania Wielkanocnego

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy 11 kwietnia 2014 o godzinie 17.00 w naszej siedzibie odbyło się spotkanie Wielkanocne Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy.

Uroczysty nastrój, wyśmienite potrawy, przygotowane przez członków stowarzyszenia, a przede wszystkim serdeczne słowa i przyjazne uśmiechy to wszystko sprawiło, że spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej, radosnej, niemalże rodzinnej atmosferze. Spotkanie rozpoczął Prezes Wiesław Trykacz składając życzenia świąteczne wszystkim naszym podopiecznym jak i ich rodzinom , następnie podzieliliśmy się jajkiem. Razem z nami był ks. Mariusz Baran odmówił modlitwę, a potem udzielił sakramentu pokuty podopiecznym, którzy jej potrzebowali. Wspólne rozmowy oraz okazanie sobie wzajemnie wsparcia dało nam wszystkim poczucie jedności i było odskocznią od problemów życia codziennego. Rozmawialiśmy o pielgrzymce do Lichenia oraz o wycieczce do Warszawy. Ciocia Aldona prowadziła w tym czasie z naszymi podopiecznymi różne gry i zabawy oczywiście nie zabrakło też śpiewania. Podopieczni nasi byli zmęczeni ale bardzo szczęśliwi ze wspólnej zabawy.

Życzmy wszystkim, Obfitych Łask i Błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych, bycia blisko Boga, rodziny, drugiego człowieka.

Zarząd Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Dawid Szczygielski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test