ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Relacja ze spotkania Wielkanocnego

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy 11 kwietnia 2014 o godzinie 17.00 w naszej siedzibie odbyło się spotkanie Wielkanocne Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy.

Uroczysty nastrój, wyśmienite potrawy, przygotowane przez członków stowarzyszenia, a przede wszystkim serdeczne słowa i przyjazne uśmiechy to wszystko sprawiło, że spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej, radosnej, niemalże rodzinnej atmosferze. Spotkanie rozpoczął Prezes Wiesław Trykacz składając życzenia świąteczne wszystkim naszym podopiecznym jak i ich rodzinom , następnie podzieliliśmy się jajkiem. Razem z nami był ks. Mariusz Baran odmówił modlitwę, a potem udzielił sakramentu pokuty podopiecznym, którzy jej potrzebowali. Wspólne rozmowy oraz okazanie sobie wzajemnie wsparcia dało nam wszystkim poczucie jedności i było odskocznią od problemów życia codziennego. Rozmawialiśmy o pielgrzymce do Lichenia oraz o wycieczce do Warszawy. Ciocia Aldona prowadziła w tym czasie z naszymi podopiecznymi różne gry i zabawy oczywiście nie zabrakło też śpiewania. Podopieczni nasi byli zmęczeni ale bardzo szczęśliwi ze wspólnej zabawy.

Życzmy wszystkim, Obfitych Łask i Błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych, bycia blisko Boga, rodziny, drugiego człowieka.

Zarząd Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy

Astro

Nasi podopieczni

Szymon Łuba

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test