ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Relacja ze spotkania Grupy Wsparcia

W piątek 25.07.2014r. o godzinie 17:00, rozpoczęło się spotkanie naszej Grupy Wsparcia.

Podczas wakacyjnego spotkania, w miłej, rodzinnej atmosferze, mogliśmy obejrzeć kronikę ze zdjęciami, przywołując jednocześnie piękne wspomnienia z dotychczasowych imprez integracyjnych, turnusów rehabilitacyjnych, koncertów, czy pikników rodzinnych. Zarząd Stowarzyszenia przedstawił bardzo atrakcyjną ofertę tegorocznego turnusu rehabilitacyjnego, który odbędzie się we Włodawie w dniach od 18 sierpnia do 21 sierpnia 2014 roku. Koszt od jednej osoby za jeden dzień pobytu z wyżywieniem i zakwaterowaniem, wynosi dziesięć złotych. Ksiądz proboszcz Zdzisław Brzostkowski z Ostrówek, który był gościem naszego spotkania, potwierdził jak ważne jest wspólne spędzanie czasu i integracja osób niepełnosprawnych ze stowarzyszenia wraz z opiekunami. Podczas naszego turnusu, możemy liczyć na odwiedziny naszego zaprzyjaźnionego księdza Zdzisława.

Zarówno ksiądz Zdzisław, jak i pozostali uczestnicy spotkania, mogli obejrzeć nową świetlicę stowarzyszenia, w której już niebawem odbędą się zajęcia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami, na kolejne spotkanie w naszej siedzibie 08.08.2014r.

Zarząd Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Izabela Wiater

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test