ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Relacja z pielgrzymki do Kodnia

W dniu 17.05.2014 roku (sobota) odbyła się autokarowa pielgrzymka do Kodnia. Było nas 40 osób, opiekunem duchowym pielgrzymki był ks. Zdzisław Brzostkowski. Pogoda nie była łaskawa, mimo to wsiedliśmy do wygodnego autokaru i wyruszyliśmy w podróż do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej.

Podczas podróży można było podziwiać wiosenne krajobrazy, wspólnie się modlić, a nawet śpiewać. W Kodniu powitała nas piękna pogoda. Podczas mszy w sanktuarium z licznym udziałem pielgrzymów – w tym dzieci pierwszo-komunijnych modliliśmy się między innymi w intencji osób niepełnosprawnych. Po mszy każdy z uczestników obszedł ołtarz, zanosząc swoją intencję, prośbę. Następnie zwiedziliśmy Kalwarię między innymi ruiny zamku, kościół Świętego Ducha oraz Ogród Ziołowy, w którym znajduje się fontanna. Można było tam usiąść, odpocząć, uzyskać wewnętrzny spokój. Na koniec pobytu w Kodniu wzmocnieni dodatkowo wspólnym posiłkiem udaliśmy się w drogę powrotną.

Będąc w Kodniu nabraliśmy sił na kolejne dni i wszyscy czuliśmy się nawzajem sobie potrzebni.

Wracając wstąpiliśmy do Mini Zoo w Horodyszczach, tam oglądaliśmy: strusie, żółwie, pawie, kucyki, koniki, owce św. Jakuba no i jeszcze wiele innych gatunków zwierząt. Potem piekliśmy kiełbaski, mimo deszczu wszyscy mieliśmy pogodę ducha. Wróciliśmy do domu późnym popołudniem przemoczeni i zmęczeni, ale pełni wrażeń i nadziei.


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Piotr Niewęgłowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test