ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

RELACJA Z KONCERTU KOLOR TĘCZY DLA KAŻDEGO

Wspaniała słoneczna pogoda, mnóstwo atrakcji, radosna atmosfera, wielu mieszkańców Radzynia i gości. Tak przez kilka godzin wyglądał dziedziniec Pałacu Potockich podczas koncertu integracyjnego Kolor tęczy dla każdego zorganizowany przez Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy”. Na scenie było kolorowo i międzynarodowo. Mogliśmy słuchać, oglądać a nawet tańczyć. Gościliśmy grupę taneczną Shockwave Dance, dzieci z Niepublicznego Przedszkola Kacperek, grupę taneczną z tańcem Djembel, uczniów z Zespołu Szkół w Ulanie, wychowanków z Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy w Radzyniu Podlaskim, Warsztaty Terapii Zajęciowej Kock z niewidomym wokalistą Grzegorzem Fijałkowskim, Warsztaty Terapii Zajęciowej Kolembrody, reprezentację z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Radzyniu Podlaskim, dzieci z radzyńskiego szpitala, świetlicę środowiskową Tymko, Uchodźców z Ukrainy mieszkających w Bezwoli i Łukowie oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim.

Na dziedzińcu pałacowym czekało też sporo atrakcji: dmuchany zamek ze zjeżdżalnią i piłeczkami, wata cukrowa, popcorn, stoisko z balonami, różnorodnymi zabawkami czy rękodziełami. Można było przejechać się na kucyku czy też bryczką. U Stefano Santanocito można było zjeść kiełbaskę lub kaszankę z grilla.

Atrakcją dla dzieci był też clown, który wraz z dobrą wiedźmą przechadzali się po dziedzińcu pałacowym częstując najmłodszych cukierkami lub rozdając balony. Nie zabrakło też malowania twarzy zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Koncert zakończony został o godz. 1900 lecz wielu uczestników zostało na dziedzińcu by chociażby zagrać z panem Januszem Wlizło w Jego grę planszową Conceptus Masters.


Kategoria: WYDARZENIA


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Daniel Bieniek

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Oliwia Zajglic

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test