ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Relacja z koncertu Dzieci – Dzieciom

W sobotę 7.06.2014 rok o godzinie 14:00 w kinie Oranżeria w Radzyniu Podlaskim odbył się koncert Dzieci – Dzieciom

Koncert rozpoczął się od występu Karola Korólczyka ucznia Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim. Następnie wszystkie dzieci biorące udział w koncercie zaśpiewały piosenkę ”Zostań moją przyjaciółką” Po utworze głos zabrał Prezes stowarzyszenia Wiesław Trykacz witając wszystkich słowami:

…….uwielbiamy bawić się,

choć na krańcach świata

nasze domy są……………….”

Szanowni Państwo!

Dzieci – Dzieciom” to spotkanie zorganizowane przez Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” przy współpracy przyjaciół i sympatyków. Przy współpracy ludzi dobrej woli.

Drodzy Państwo!

Są wśród nas na prawach gościa, na prawach sympatyka, na prawach członka Stowarzyszenia znaczący ludzie w swoich środowiskach, ale tez znaczący w Kraju. Są wśród nas Kapłani.

Znamy się wszyscy.

To dla nas, Organizatorów wielki zaszczyt i honor, że choć przez chwilę możemy być razem z dziećmi i dla dzieci

Oddajemy głos artystom.”

Rozpoczęły się występy artystyczne. W pierwszej części koncertu wystąpili najmłodsi, czyli dzieci z przedszkola Miejskiego z Armii Krajowej w Radzyniu Podlaskim, z filii przedszkola Miejskiego z ul. Reja w Radzyniu Podlaskim, oraz z filii przedszkola Miejskiego z ul. Chmielowskiego w Radzyniu Podlaskim. Podczas przygotowań kolejnych artystów do występu ciocia Aldona zabawiała publiczność zagadkami . W następnej kolejności wystąpiły dzieci ze szkoły Podstawowej w Ostrówkach , oraz swoje talenty zaprezentowały dzieci ze stowarzyszenia „Ósmy Kolor Tęczy”

Kolejnym punktem koncertu było wręczenie statuetek Honorowym Członkom Naszego Stowarzyszenia. Tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia otrzymali Jan Gil, Beata Chromik, Mariusz Szczygieł, ks. Proboszcz Zdzisław Brzoskowski z Ostrówek, Ireneusz Demianiuk wójt gminy Komarówka Podlaska oraz Edward Bajko Prezes Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Statuetki wręczył Poseł Jerzy Rębek.

Po kilku słowach podziękowań za zaproszenie na koncert przekazanych przez Posła Jerzego Rębka oraz Ministra Edukacji Narodowej Tadeusza Sławeckiego, powróciliśmy do występów artystów. Drugą część koncertu rozpoczął Karol Korólczyk, następnie wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha w Radzyniu Podlaskim oraz dzieci z zespołu Niezapominajki z Turowa. Występy artystyczne zostały uwieńczone przez uczniów z Klubu Tańca Show Dance w Radzyniu Podlaskim.

Prezes Wiesław Trykacz na zakończenie podziękował Panu Bogu za wszystko co dobrego go spotyka oraz za opiekę nad stowarzyszeniem.

Następnie podziękował artystom, nauczycielom, rodzicom, sponsorom oraz przybyłym gościom. Podziękowania otrzymali także ciocia Aldona Sadowska i wujek Mariusz Szczygieł za prowadzenie koncertu i czuwanie nad jego przebiegiem oraz Jarosław Stefaniak za oprawę muzyczną.

Prezes zwrócił się także do nas rodziców naszego Stowarzyszenia:

Jesteśmy dla siebie ważni i tak jak Dzieci – Dzieciom dajemy wsparcie sobie Rodzice – Rodzicom

Zaśpiewanie piosenki „W przyjaźni siła” na scenie przez wszystkie dzieci będące na koncercie Dzieci – Dzieciom zakończyło naszą imprezę.

Podczas koncertu wszyscy z obecnych śpiewali piosenki prezentowane przez artystów. Rodzice oraz zaproszeni goście mieli okazję powrócić do dziecięcych lat i oderwać się chociaż na chwilę od trosk życia codziennego.


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Grzegorz Fijałkowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test