ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1% podatku

KRS 0000440013

PODZIĘKOWANIA

Człowiek jest wielki nie przez to,
kim jest i co posiada,
ale przez to, czym dzieli się z innymi"

Jan Paweł II

 

 

PODZIĘKOWANIA

 

Zarząd Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych wyraża serdeczne podziękowania i słowa uznania oraz ogromny szacunek wszystkim wolontariuszom za pomoc, dobro i otwartość na drugiego człowieka oraz zaangażowanie przy organizacji III Radzyńskiej Paraolimpiady. Wsparcie i trud włożony w służbę drugiemu człowiekowi ma dla nas wszystkich ogromną wartość, a poświęcony czas okazał się bezcenny. Dzięki Wam na twarzach naszych podopiecznych niejednokrotnie pojawił się uśmiech, który jest najlepszym odzwierciedleniem Waszej pracy. Wasze serce, zaangażowanie i wiara w ludzi, którym pomagacie to wielki i drogocenny dar. Życzymy wszystkim wolontariuszom spełnienia marzeń, realizacji zamierzonych celów i nieustającej siły w dalszym działaniu dla dobra drugiego człowieka.

 

 

Najpewniejszym sposobem, by czuć się szczęśliwym, to sprawić, by ktoś inny był szczęśliwy”

H. Jackson Brown

 

 

 

Wolontariusze ZS Białka

 

  1. Kinga Zielińska

  2. Paulina Koczkodaj

  3. Karolina Marciniuk

  4. Sylwia Goławska

  5. Magda Wierzbicka

  6. Anna Goławska

  7. Emilia Dudek

  8. Tomasz Grochoła

  9. Julia Pieńkus

  10. Natalia Bębnowska

  11. Joanna Kowalik

  12. Weronika Podgajna

  13. Natalia Semeniuk

  14. Patrycja Fijałek

  15. Dominika Szelech

  16. Aleksandra Skrzeczkowska

  17. Martyna Kuba

  18. Krzysztof Kalenik

  19. Mariola Karwowska

  20. Karolina Siudaj

 

Wolontariusze „Kacperek”

 

  1. Małgorzata Belniak

  2. Renata Skowron

  3. Małgorzata Pawelec

  4. Magdalena Wiszniewska

  5. Wioletta Jałtuszewska

  6. Natalia Grochowska

  7. Monika Zawada

  8. Magdalena Brejt

  9. Anna Troszczyńska

  10. Joanna Góral

  11. Barbara Goławska

  12. Beata Kusyk

  13. Małgorzata Momont

  14. Karolina Jurkowska

  15. Anna Konarska

  16. Sylwia Świder

  17. Ewelina Wierzchowska

  18. Lidia Czarnecka

  19. Aneta Koślacz

  20. Karolina Czarnecka

  21. Anna Niewęgłowska

     

Wolontariusze LO Radzyń Podlaski

 

  1. Anna Szelech

  2. Diana Cybula

  3. Marta Łubiarz

  4. Weronika Adamska

  5. Mateusz Łubiarz

  6. Anna Dojlida

  7. Damian Laszczka

  8. Agnieszka Świć

  9. Edyta Machowska

  10. Agnieszka Żelazowska

  11. Klaudia Wajs

  12. Izabela Wajs

  13. Izabela Skrzypczak

  14. Mateusz Gajda

  15. Anna Marczuk

 

Wolontariusze Gimnazjum Ulan-Majorat

 

  1. Maja Wierzchowska

  2. Oliwia Wierzchowska

  3. Milena Zientara

  4. Marta Wierzchowska

  5. Magda Grodzicka

  6. Justyna Lipińska

  7. Julia Sposób

  8. Kinga Świderska

  9. Weronika Mazur

  10. Julia Wierzchowska

  11. Jakub Woźniak

  12. Wojciech Bartochowski

  13. Jan Żurawski

  14. Michał Chilimoniuk

  15. Marcin Karczewski

  16. Krystian Nowacki

  17. Sebastian Cieślak

  18. Natalia Gmur

  19. Beata Dudzińska

  20. Eliza Kopańska

  21. Magda Gerech

  22. Eliza Grzeszczuk

 

Wolontariusze Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy Bulwary

 

  1. Jarek Dylik

  2. Magda Jankiewicz

     

Wolontariusze Gimnazjum nr 2 Radzyń Podlaski

 

  1. Szymon Korzeniowski

  2. Patryk Lichowski

  3. Piotr Blicharz

  4. Łukasz Szczeszek

 

Wolontariusze ZSP Radzyń Podlaski

  1. Monika Kaliszuk

  2. Justyna Izdebska

  3. Patrycja Korolczuk

  4. Paulina Kot

  5. Paulina Król

  6. Mateusz Krupski

  7. Dominika Dąbrowska

  8. Piotr Machowski

  9. Gabriel Krzewicki

  10. Marek Dąbrowski

  11. Michał Pawelec

  12. Patryk Paskudzki

  13. Sandra Żurawska

  14. Natalia Mańko

  15. Kamil Hryć

  16. Piotr Kościańczuk

  17. Jakub Markowski

  18. Mateusz Przychodzki

  19. Przemysław Jóźwik

  20. Aleksandra Andruszczyk

  21. Natalia Mitura

 

Wolontariusze ZS Wohyń

 

  1. Filip Zarzecki

  2. Weronika Jakowiecka

  3. Klaudia Tokarska

  4. Maciej Szyszkowski

  5. Sandra Czech

  6. Justyna Kowalczyk

  7. Karolina Bożyk

  8. Karolina Siłaczuk

  9. Karolina Gałecka

  10. Arletta Bojaczuk

     

Wolontariusze Gimnazjum Wola Osowińska

 

  1. Anna Zając

  2. Karolina Magnuszewska

  3. Weronika Zając

  4. Karolina Suska

  5. Zuzanna Kosut

  6. Klaudia Karpińska

  7. Julia Skowron

  8. Magda Kazimierczak

  9. Marta Michalska

  10. Dawid Skowron

 

Składamy serdeczne podziękowania dla

 

  1. zespołu nauczycieli wychowania fizycznego za przygotowanie konkurencji sportowych.

  2. Jerzy Rębek- Burmistrza Miasta

  3. Lucjan Kotwica -Starosta

  4. Edward Bajko – Spomlek

  5. Marek Melaniuk

  6. Mariusz Szczygieł

  7. Tomasz Jurkiewicz

  8. Wojciech Gil

  9. Niepubliczne Przedszkole „Kacperek”- Renata Skowron

  10. Ks. Andrzej Kieliszek

  11. Wicestarosta Jan Gil

  12. Bogdan Smogorzewski- piekarnia Wola Osowińska

  13. Drukarnia Ava Druk

  14. Drukarnia Apol

  15. Piotr Ostapiuk -INDOS

  16. Andrzej Pawlina – OHP

  17. Paweł Grzywocz – Adwokat

  18. Roman Domański -Bank Spółdzielczy

  19. Włodzimierz Skowron

  20. Grażyna Dzida – ZSP Radzyń Podlaski

  21. Jacek i Michał Musiatowicz

  22. ROK- Paweł Żochowski

  23. Stowarzyszenie „Kołowrotek”

  24. Prywatne Przedszkole Biedroneczka

  25. Szpital- Marek Zawada


Kategoria: WYDARZENIA

Daniel Bieniek

Nasi podopieczni

Maciej Ostrowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

test