ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Pierwsze spotkanie w nowym roku

W piątek, 11 stycznia 2014 roku odbyło się nasze pierwsze spotkanie w nowym roku. Powitaliśmy nowych członków stowarzyszenia i omówiliśmy bieżące sprawy oraz planowane zadania na ten rok. W najbliższym czasie odbędzie się Walne Zebranie, o dokładnym terminie powiadomimy na stronie.

Spotkanie przebiegło w tak ciepłej, rodzinnej i serdecznej atmosferze, że trudno było nam się rozstać. Omawialiśmy najbliższe planowane imprezy i przedsięwzięcia. Między innymi Koncert Charytatywny, który ma się odbyć 16 lutego oraz projekty do wykonania w dalszej kolejności.

Przypominamy, że należy składać wnioski na turnus rehabilitacyjny do PCPR.

Przypominamy o opłacaniu składek członkowskich.

Z uwagi na dynamikę działania stowarzyszenia, apelujemy do brania udziału w spotkaniach, na których są omawiane sprawy istotne dla nas wszystkich. Jest nas coraz więcej i z tego się cieszymy. Można, a nawet należy zabierać ze sobą dzieci – integrują się wspaniale i są pod naszym czujnym okiem.

Prosimy też o zaktualizowanie numerów telefonów. Nie zawsze możemy się do wszystkich dodzwonić, żeby powiadomić o ważnych sprawach, stąd wynikają drobne nieporozumienia, pomimo, że „poczta pantoflowa” działa sprawnie.

Zaręczamy, że dzwonimy do każdego, jeśli nie możemy się dodzwonić, wysyłamy sms-a. Po drugiej nieudanej próbie połączenia się, w tym samym lub innym dniu – rezygnujemy.

Poczynając od poniedziałku 3 lutego 2014 (PO FERIACH), Agnieszka Adaszek będzie w siedzibie stowarzyszenia, w godzinach 8.00 – 13.00. Na ostatnim spotkaniu okazało się, że nie wszystkie tematy można poruszyć publicznie, że jest potrzeba rozmowy w cztery oczy. – Wychodząc temu naprzeciw, staramy się o dodatkowe pomieszczenie na stworzenie odpowiednich warunków do rozmowy z księdzem Mariuszem Baranem z Parafii Św. Trójcy, który chętnie zaoferował na pomoc. O szczegółach powiadomimy na zebraniu.

Rozdanie paczek, planowane na 25 stycznia, zostało przesunięte na miesiąc luty. O terminie poinformujemy na stronie, dlatego prosimy o monitorowanie ogłoszeń na naszej stronie lub kontakt telefoniczny ewentualnie mailowy.

Jeszcze raz przypominamy o Walnym Zebraniu, na którym poruszymy wiele spraw. Imprezy plenerowe, zamknięte, wyjazd wakacyjny – to jedne z nich, dlatego ważne jest, żeby w nim uczestniczyć.

W razie jakichkolwiek pytań proszę się z nami kontaktować telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

Zarząd Stowarzyszenia


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Agnieszka Bogusz

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test