ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Pierwsza Wigilia

18 grudnia 2013 (wyjątkowo w środę) odbyło się spotkanie opłatkowe w Stowarzyszeniu Ósmy Kolor Tęczy. Każda Wigilia jest wyjątkowa, ta tym bardziej – pierwsza w stowarzyszeniu.

Spotkanie wyjątkowe i tradycyjne jednocześnie, rozpoczęło się od czytania Ewangelii wg Św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa. Następnie Prezes Wiesław Trykacz i Wiceprezes Agnieszka Adaszek złożyli życzenia zdrowia i siły zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Pozwolę sobie na odrobinę prywatności w tej relacji, albowiem jako osoba niepełnosprawna, szczególnie im, życzyłam wiary i odwagi, by spełniali swoje marzenia. Nigdy nie jest tak, że niepełnosprawność daje nam tylko ograniczenia. Otwiera również przed nami inne, nieznane możliwości. Życzyłam podopiecznym, aby je znaleźli. Tradycyjnie łamaliśmy się opłatkiem, życząc sobie przede wszystkim zdrowia i spokoju. W tej domowej atmosferze poczuliśmy się wyjątkowo blisko. Na naszym stole spoczywały wigilijne potrawy przygotowane z troską przez członków stowarzyszenia. Wieczór był okazją do wspólnych rozmów, uśmiechu, okazania sobie życzliwości i wsparcia, poczucia jedności, zatrzymania się na chwilę w codziennym biegu. Mówią, że dobre słowo często bywa najważniejsze. Mam nadzieję, że tego wieczoru nikomu tych słów nie brakowało.

Życzmy sobie wzajemnie, aby ta atmosfera została z nami na cały Nowy Rok 2014. Abyśmy każdego dnia mieli świadomość, że jesteśmy dla siebie, by dzielić się troskami dnia codziennego i radością z rzeczy najmniejszych.

Marta Świć


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Kamil Marciniuk

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test