ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Ósmy Kolor Tęczy jest już rok na mapie stowarzyszeń

Ósmy Kolor Tęczy jest już rok na mapie stowarzyszeń (Wpis do KRS -13.11.2012r). Zaczęło się niepewnie, od dobrej woli kilku osób. Dziś okazuje się, że Tęcza lśni nie tylko dla niepełnosprawnych i ich rodzin. Coraz więcej osób jest z nami, stajemy się integralną częścią społeczeństwa, nie kimś obok, dziwnym.

Wszystkie działania stowarzyszenia, to nie tylko praca ludzkich rąk. Wierzę, że pomaga nam Opatrzność z góry.

Dlatego najważniejszym punktem dzisiejszego dnia była wspólna Msza Święta w Kościele Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim. Wszak to Ksiądz Kanonik Andrzej Kieliszek powołał do życia nasze stowarzyszenie.

Dziś w homilii ksiądz mówił o tym, że uczymy się od siebie nawzajem. Osoby zdrowe uczą się wrażliwości i dostrzegania piękna w życiu codziennym. Niepełnosprawni- wychodzą ze swoich domów, wspólnie spędzając czas.

Po mszy przyszedł czas na mały poczęstunek. Swoją obecnością zaszczycili nas wspomniany Ksiądz Kanonik Andrzej Kieliszek oraz Ksiądz Wikariusz Mariusz Baran. Poznali podopiecznych i ich rodziców. Mam nadzieję, że poczuli tą przyjazną serdeczną atmosferę. Gwar, śmiech i uśmiech podopiecznych to istota naszego stowarzyszenia. Wesołego nastroju dopełniały plakaty namalowane przez uczniów ze szkół uczestniczących w niedawnej paraolimpiadzie. Te plakaty ubarwiły ściany naszego stowarzyszenia i zawsze będą przypominały o atmosferze wspólnej zabawy.

Wspólny rok cieszy, ale i zobowiązuje do dalszej pracy. Nic się samo nie dzieje, dlatego dziękujemy wszystkim, za każdy gest dobrej woli na rzecz stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy.

Zapraszamy na spotkania w piątki o godz.17.00

Marta Świć


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Marek Młynarczyk

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test