ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Ogłoszenie

Pragnę uprzejmie poinformować, że w miesiącu listopadzie w związku z upływem terminu, na jaki zostałem wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy, informuję, że moją funkcję będę pełnić do momentu wyboru nowych władz na Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia. W okresie sprawowania funkcji Prezesa udało nam się wspólnie dokonać wiele przedsięwzięć dla dobra naszych podopiecznych. Jednocześnie oświadczam, że nie zamierzam ubiegać się o wybór na stanowisko Prezesa na kolejną kadencję. Chcę pozostać zwykłym członkiem Stowarzyszenia, który będzie wspierał działania nowo wybranych władz dla dalszego dobra naszych podopiecznych.

Informację powyższą przedkładam celem zapoznania z moimi zamierzeniami i zachęcenia innych do zaangażowania się w prace oraz działania naszego Stowarzyszenia.

Składam serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w prace na rzecz naszego Stowarzyszenia. Jednocześnie przypominam wszystkim członkom stowarzyszenia że Walne Zebranie odbędzie się 23 listopada 2014 roku tj. nadchodząca niedziela o godzinie 14.00 w siedzibie stowarzyszenia. Obecność obowiązkowa.

Z poważaniem

Prezes Wiesław Trykacz


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Grzegorz Fijałkowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test