ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Nowi przyjaciele

Cieszymy się, że grono naszych przyjaciół ciągle się powiększa. Centrum Wózków Inwalidzkich do nich dołączyło. Chcielibyśmy ich Wam krótko przedstawić.

CWI_logo_www

Centrum Wózków Inwalidzkich to firma, która powstała w roku 2014. Impulsem do jej powstania była chęć stworzenia miejsca przyjaznego osobom niepełnosprawnym, a także odpowiedzią na potrzeby osób z różnymi dysfunkcjami narządu ruchu. Chcieliśmy, aby powstało miejsce, jedyne w swoim rodzaju. Miejsce w którym nasz klient będzie mógł na żywo zobaczyć, przymierzyć i porównać sprzęt, którego potrzebuje. Już dziś możemy poszczycić się największą ekspozycją wózków inwalidzkich w województwie Lubelskim.

 

Od początku istnienia naszej firmy robimy wszystko, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Do każdej z osób trafiających do naszego sklepu podchodzimy indywidualnie. Poprzez szereg szkoleń nieustająco podnosimy swoje kwalifikacje, by móc dobierać zaopatrzenie w sposób wysoce profesjonalny.

 

Dla naszych klientów, którzy potrzebują zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny, artykuły sanitarne, przeciwżylakowe i inne drobne akcesoria medyczne w 2012r powstał sklep Ortica. Dokładamy wszelkich starań by również w tym segmencie sprzedaży, posiadać najszerszy wachlarz produktów i móc sprostać każdym wymaganiom. Personel medyczny zagwarantuje naszym klientom najlepszy dobór sprzętu oraz poradę Fizjoterapeutyczną.

 

Mamy świadomość, że jeszcze wiele pracy przed nami. Ufamy jednak, że nasz entuzjazm i zaangażowanie z jakim podchodzimy do stawianych przed nami wyzwań pozwolą nam w pełni osiągnąć założone cele. Największą nagrodą za nasze starania oraz motywacją do dalszej pracy jest szybko i stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

 

Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości nasza firma stanie się miejscem unikatowym na skalę krajową.

 

Adresy naszych sklepów

 

Centrum Wózków Inwalidzkich

 

Sklep ortopedyczno-medyczny

ul. Lubartowska 74 a

tel.81 46-22-808

e-mail: sklep@centrumwozkow.eu

 

Ortica

 

Sklep ortopedyczno-medyczny

ul. Lubartowska 73

Tel. 518-773-573

e-mail:ortica@ortica.pl

 

ul. Piłsudskiego 49

23-100 Bychawa

Tel.508-253-231

e-mail: aneta@ortica.pl


Kategoria: WYDARZENIA


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Daniel Bieniek

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Maciej Ostrowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test