ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

MIKOŁAJKOWY PRZEGLĄD KABARETOWY

Mikołajkowy Przegląd Kabaretowy w Radzyniu Podlaskim

Fundacja Kocham Podlasie ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic na najzabawniejszą imprezę południowego Podlasia. Popularne polskie kabarety już 6 grudnia będą nas bawić w Hali Widowiskowo-Sportowej w Radzyniu Podlaskim.

#4186-Mikołajkowy-przegląd-kabaretowy-Radzyń-P-odlaski-2014-[MG]-akcept-k...

Podlaską tradycją stają się występy kabaretowe. Po niekwestionowanym sukcesie bialskich kabaretonów, przyszedł czas na zimową rozrywkę w Radzyniu Podlaskim. Z inicjatywy Fundacji Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie” odbędzie się Mikołajkowy Przegląd Kabaretowy. Dla miłośników tej formy rozrywki  wystąpią trzy grupy: Kabaret Noc, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret z Konopi. Imprezę poprowadzi Piotr Bałtroczyk – jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli  sceny kabaretowej w Polsce.

Bohaterowie mikołajkowej imprezy to znane i lubiane przez fanów w całej Polsce grupy kabaretowe.  Kabaret Noc od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie kabaretowej. Tworzy go trzech kolegów, którzy podczas każdego występu kładą nacisk przede wszystkim na dobrą zabawę z publicznością.  Również trzech artystów tworzy Kabaret Czwarta Fala – ich twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych i niedorzecznych aspektów, pozornie zwyczajnych sytuacji. Na koncie trzeciej gwiazdy wieczoru – Kabaretu z Konopi – znajduje się wiele nagród oraz wyróżnień.

Podsumowaniem wydarzenia będzie wręczenie ufundowanego przez sponsora czeku na rzecz Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy. Zapowiada się więc świetna zabawa połączona ze szczytnym celem.

Sponsorem głównym imprezy są SKOK Ubezpieczenia. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął senator południowego Podlasia, Grzegorz Bierecki. Organizatorami Kabaretonu są: Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie oraz Apella SA, zaś patronat medialny objął Tygodnik Podlaski.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w cenie 20 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury oraz na stronach internetowych www.biletyna.pl oraz www.ebilet.pl.

image001


Kategoria: WYDARZENIA


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Sylwia Marczuk

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Grzegorz Fijałkowski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test