ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

Festyn z Ósmym Kolorem Tęczy

Nikt z członków Stowarzyszenia nie spodziewał się, że „Ósmy Kolor Tęczy” tak szybko wpisze się w życie mieszkańców nie tylko Radzynia, ale i okolicznych miejscowości. Nikt też nie spodziewał się, że tak wiele osób w różnym wieku wpisze swój talent, czas, zapał i serce w Ósmy Kolor Tęczy.

W sobotnie popołudnie barwny korowód w kolorach tęczy, rozproszył chmury i rozpoczął integracyjny piknik rodzinny. Nie spodziewaliśmy się, tak dużego zainteresowania naszym spotkaniem.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu tej wspaniałej imprezy. Była to tak, bardzo duża grupa osób, która wsparła nas finansowo oraz bezpośrednio angażując się w organizację naszego przedsięwzięcia, że nie sposób wymienić wszystkich. Liczba ta świadczy również o trudzie organizacyjnym.

Szczególnie chcemy podziękować: Darkowi Wierzchowskiemu UKTS ALFA oraz Mariuszowi Szczygłowi iledzisiaj.pl pomysłodawcom, sponsorom i współorganizatorom tej imprezy. Panu Burmistrzowi Witoldowi Kowalczykowi za objęcie patronatem imprezy.

Oprawę artystyczną zapewnili: Jakub Sozoniuk i Tomasz Jurkiewicz, którzy poprowadzili koncert, artyści: Jacek Musiatowicz i jego syn Michał twórcy naszego hymny, który jest inspiracją do działania, The Sharpidruts oraz młodzieżowy zespół Karola, Kuby i Michała oraz grupy dziecięce i młodzieże z: Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu, Szkoły Podstawowej w Domaszewnicy, Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej, Zespołu Szkól im. Jana Pawła II w Ulanie Majoracie, Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych.

Rodzicom i rodzeństwu dzieci ze Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy, wolontariuszom i ich opiekunom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim oraz Szkolnego Koła Caritas z Zespołu Szkół w Białce.

Nieustannie nas wspierają Ks. Proboszcz Andrzej Kieliszek z Ks. Mariuszem Baranem oraz Ks. Proboszcz z parafii W Ostrówkach Zdzisław Brzostkowski.

Poczęstunek dla uczestników i artystów zapewnili: wolontariusze z klasy gastronomicznej przy ZSP w Radzyniu Podalskim, OHP w Maryninie, Gospodarstwo Ogrodnicze Stefaniak Andrzej, Sklep Ewa Karwowska, EKO Gospodarstwo Małgorzata Jończak, ZEMAT Z. Trościańczyk, PSS Radzyń Podl., Pizzeria COCODE STEFANO, GS Borki, SPOMLEK Radzyń, Piekarnia Bogdan Smogorzewski, DR GERARD Sp. z o.o. Radzyń, SWEET Marek Grabowski, Hurtownia A. Drapała, Hurtownia Fijałek, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim.

Obsługę medyczną zapewniły pielęgniarki z Radzynia i studenci z PSW w Białej Podlaskiej, a sprzęt udostępnił SPZOZ w Radzyniu Podlaskim.

Atrakcje zapewnili:

Jacek Mierzwiński i Krzysztof Grabowski – przejażdżki konne, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radzyniu Podl., który zorganizował plac zabaw dla dzieci. Klaun Walduś, Małgorzata Pawlik-Polańska z córeczką (taniec brzucha), Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podl., fotografowie: W. Krupa, M. Juszczuk, Z. Szczepaniuk, Klub BMW.

Pomoc w organizacji zaplecza: MOSIR i ROK w Radzyniu Podlaskim, PUK Sp. z o.o. Radzyń Podl, ZGL Zarządca Nieruchomości.

PHU Brzozowski -wykonanie puszek na zbiórkę pieniężną, które okleiły dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radzyniu.

Dziękujemy właścicielom sklepów, którzy umożliwili wolontariuszom zbiórkę pieniężną.

Dzięki Państwa życzliwości, uzbieraliśmy kwotę 5 132,83 zł, która zostanie przeznaczona na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla dzieci, ale najpiękniejszy i bezcenny jest dla nas i naszych dzieci wspólnie spędzony z Państwem czas.

Członkowie Stowarzyszenia „Ósmy Kolor Tęczy”


Kategoria: WYDARZENIA Tagi: ,


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Astro

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Dawid Szczygielski

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test