ÓSMY KOLOR TĘCZY

RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

RSS 2.0

Przekaż nam 1,5% podatku

KRS 0000440013

8 grudnia o 16.00 spotkanie z p. Mirosławą Donicą

Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych”Ósmy Kolor Tęczy”serdecznie zaprasza na wyjątkowy wieczór z cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi. Tym razem zagości u nas Pani Miroslawa Bogutyn – Donica.

Radzynianka, pielęgniarka, siostra medyczna z pieszych pielgrzymek na Jasna Górę, wolontariuszka, wspaniała mama i babcia, miłośniczka kotów, osoba o wielkim sercu i niesamowitym podejściu do życia.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godzinie 16.00 (niedziela) w siedzibie naszego stowarzyszenia na ul. Parkowej 2 w Radzyniu Podlaskim. Zapowiada się wieczór wspomnień o dawnym Radzyniu, pracy w szpitalu, szlakach pielgrzymkowych i walce z chorobą. Ponieważ spotkanie z Panią Mireczką będzie ostatnim spotkaniem przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, wieczór umili i uświetni Piotr Bogutyn, z którym wspólnie zaśpiewamy kolędy i stare pieśni pielgrzymkowe min.autorstwa naszej radzynianki śp. Beaty Chomicz -Wertejuk.

Liczymy na Państwa obecność, będzie to wieczór pełen refleksji, humoru, wspomnień i wzruszeń. Czekać Państwa będą świąteczne pierniczki,herbatka z imbirem i goździkami i być może jeszcze ktoś …ale to niespodzianka. Serdecznie zapraszamy!!!


Kategoria: AKTUALNOŚCI Tagi:


Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 18
Jakub Hapka

Warning: Undefined variable $author_ID in /home/server592969/ftp/wp-content/themes/rainbow/single.php on line 20

Nasi podopieczni

Szymon Łuba

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKICH PODOPIECZNYCH

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Wspiera nas Varico

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection

test